Abonelik Hakkında

DİPNOT YAYINLARI ABONELİK SİSTEMİ
Dipnot Yayınları olarak yeni bir yayın dönemine girerken okurlarımız için tasarlamış olduğumuz abonelik sistemi hakkında bilgi vermek istiyoruz:
Dipnot Kitabevi süreci tamamlandıktan sonra Dipnot Yayınları okurları için indirimli kitap aboneliği kampanyası başlatmıştır.
Abonelik dönemi 1 Ocak 2016 – 31 Aralık 2016 dönemini kapsamaktadır.
Aboneler, yayımlanmış kitaplarımızdan veya yeni yayın programında yer alan kitaplardan istediklerini seçebileceklerdir.
Abonelerimize kitaplarımız % 40 indirimle gönderilecek, gönderi bedelini de yayınevi üstlenecektir. Abonenin
kredi kartından her ay 25 TL çekim yapılacaktır. Yıl sonunda, dönem boyunca gönderilen kitapların % 40 indirimli tutarı ile aboneden yapılan çekimler karşılaştırılacak, abone alacaklı olduğunda seçtiği yeni kitaplar bedelsiz gönderilecek, yayınevi alacaklı olursa ek tahsilat yapılarak denklik sağlanacaktır.
Dipnot Yayınları aboneliği nedir?
Dipnot Yayınları Aboneliği, yayın kataloğunda yer alan veya çıkacak kitaplar listesinde olan kitaplardan abonenin seçtiği ve talepte bulunmuş olduğu kitapları satın alma taahhüdüdür.
Abonelik nasıl işleyecektir?
Dipnot Yayınları, yayın kataloğunda yer alan veya çıkacak kitaplar listesinde olan kitaplardan abonenin talepte bulunmuş olduğu kitapları düzenli olarak aboneye gönderir. Gönderi tutarı, her ay, Dipnot Yayınları ile Türkiye İş Bankası arasında yapılan anlaşma çerçevesinde, abonenin kredi kartı hesabına borç kaydedilir. Dipnot Yayınları Abonelik Sözleşmesi, alışılmış abonelik sistemlerinden farklı olarak, abonenin kitap alma isteği ve taahhüdüne ilişkin bir belgedir.
Aboneliğin avantajları nelerdir?
Dipnot Yayınları’nın istediği kitaplarını % 40 indirimle sahip olmayı sağlar.
Kargo ücreti yayınevi tarafından karşılanır.
Abone, yayın dönemi içinde oluşacak fiyat artışlarından etkilenmez.
Abonelik bedeli ve aylık ödeme tutarı nasıl belirlenir?
Abonenin bir yıl boyunca yapacağı ödemelerin toplam tutarı 300 TL dır, aylık tutarı ise 25 TL'dir. Abonenin talepte bulunmuş olduğu kitaplar bir ay içinde çıkarılan indirimli tutarı 25 TL'yi geçebilir veya daha düşük kalabilir, ama sonuç olarak abone 1 yıl boyunca kendisine gönderilen kitaplara % 40 indirimle sahip olacaktır. Yıl sonunda, dönem boyunca gönderilen kitapların % 40 indirimli tutarı ile aboneden yapılan çekimler karşılaştırılacak, abone alacaklı olduğunda seçtiği yeni kitaplar bedelsiz gönderilecek, yayınevi alacaklı olursa ek tahsilat yapılarak denklik sağlanacaktır.
Paket adrese ulaşmazsa?
Dipnot Yayınları, kitapları güvenilir bir kargo şirketi aracılığıyla ve ücretsiz olarak adrese ulaştırmayı üstlenmiştir. Paket teslimi abone veya yakınının imzası alınarak gerçekleştirilecektir. Eğer paket, gönderi sürecinde kaybolur ve aboneye ulaşmazsa Dipnot Yayınları herhangi bir bedel talep etmeden aynı kitapları yeniden gönderecektir.
Dipnot Yayınları Aboneliği için sözleşme formunu doldurup, imzalayıp adresimize göndermeniz gerekmektedir.
Destek ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Abonelik Formu İçin Tıklayınız.